Nxitoni!Tablet Lenovo 2A 7 i sapoblere 8000 leke

8 000 LEK

Shitet nga: Selfo 30 Korr 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Tablet Lenovo 2A7 vetem per 80000 leke te vjetra.Si i ri .
Nuk ka asnj te thyer dhe si dhurate jepet nje karikues original i tij por nese blihet Tani do te merrni nje pale kufje te reja(AKG).Nxitoni!!!Leaflet
Në fillim