Nxitoni !Tablet Lenovo 2 A7 i sapoblere

8 000 LEK

Shitet nga: Selfo 30 Korr 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Tablet Lenovo 2 A7 80000 mije leke te vjetra.Eshte si i sapoblere dhe nuk ka asnjë te thyer.Si dhurate jepet karikuesi origjinal i tij por nese blihet tani jepet dhurate kufje te reja AKG origjinale.Nxitoni!!😱😱😱
Me kontaktoni ne numrin 0694870792
Leaflet
Në fillim