Ps3 dhe Biciklete Shimano

0 LEK

Shitet nga: sokol 15 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Shes ps3 Slim me 2 leva dhe lojra 320 GB
Biciklete shimano e ardhur nga gjermania i punojne te gjitha.
ose i nderroj me iphone 6
Leaflet
Në fillim