LENOVO IDEAPAD 330 i3G8\8\250SSD\FHD R&R COMPUTER

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES 14 Nën 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
CPU i3-8130U 1.6 GHZ TURBO 3.4 Q/CORE
MEM 8 GB DDR4
HDD 256 GB
GPU HD520 4 GB
SCR 15.6 INCH FULL HD 1920-1080
WEBCAMERA -USB-3.0-SD CARD -HDMI-
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! 😉

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Interes, vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al

https://crs.al/produkt/poferta.php?id=1866

R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
R&R COMPUTER OFRON TAB & IPAD OFERTA PER FUNDVIT 18 000 LEK
HP PAVILION 17.3 (SI I RI) i3G4\6\180SSD\  R&R 0 LEK
DELL INSPIRION 15 ( RI)  i5G7\8\250SSD\4GB DEDIKUA 0 LEK
GALAXY WHATCH 46MM BOX I RI SUPER OKAZION 240 EUR
Në fillim