Tablet-PC

150 EUR

Shitet nga: Ervin 20 Maj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Miix
Tablet lenovo me parametrat e fundit te teknologjise.
Ram 2 GB
HDD 32 (mund te shtohet me karte memorje)
CPU Intel Inside 1.33 GHz
Sistemi Windows 8.1
Ekrani 10.1
Eshte i pajisur me nje kamer pare 5 Mpix.
Ngjyra e zeze.
Tableti eshte i pajisur me tastiere portative per tu kthyer ne nje lap top.Lidhja behet me ane te pjesve magnetike ne tablet dhe tastiere, keshtu qe nuk ka kabuj te bezdisshem perqark.
Cmimi i diskutueshem.
Shitet per arsyen e brjes se nje I pad-i.
Ndodhet ne gjendje shume te mire,vetem disa gervishtje shume te vogja ne cep te ekranit.
Faleminderit per mirekuptimin.
Ervin
Leaflet
Në fillim