Shitet Elitepad 900 G1 - ose nderrohet

15 000 LEK

Shitet nga: HP 25 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
HP
Modeli
ElitePad
Shitet ose nderrohet me iPad (te bllokuar ose jo me icloud).
Elitepad ka nevoje te riformatohet pasi nuk funksionojne sic duhet driverat e Wi-Fi dhe baterise.
Model 10inch me Windows 8.1 Genuine. Blere ne USA, disponohet edhe fatura origjinale.
Leaflet
Në fillim