OKAZION-HP Elitepad 1000 G2-128GBssd/4GBram/SIM 4G

270 EUR

Shitet nga: Dior 14 Qer 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
HP
Modeli
ElitePad
------ Shitet HP Elitepad 1000 G2 ------
Ne gjendje perfekte si i ri pa asnje gervishtje!
Profesional shume cilesor, vlen per arkitekte,grafikdizajnera,biznesmene dhe qeflinj teknologjie, cmimi i ri nga HP 1300$
SHITET per vetem 270 Euro !!!!

SPECIFIKAT E PRODUKTIT:
- Windows 10 Pro i licensuar
Processor
- Intel® Atom® Z3795 (1.6 GHz,up to 2.39 GHz, 4 cores)
- Intel HD Graphics
- 10.1" diagonal WUXGA UWVA (1920 x 1200), capacitive multi-touch screen Corning® Gorilla® Glass 3 (FULL HD)
- 4 GB 1067 MHz LPDDR3 SDRAM
- 128 GB SSD
- Broadcom 801.11a/b/g/n (2x2) and Bluetooth® 4.0
- Battery 2-cell, long life 30 WHr Li-ion polymer
- Accelerometer + eCompass; Gyroscope; Ambient light sensor; Haptics
- KAMERAT 2.1 MP, 1080p (front-facing); 8 MP, LED flash (rear-facing)
- Internet 4G me karte SIM, + HP Gobi 4G Global
Leaflet
Në fillim