HP Elitepad G900

100 EUR

Shitet nga: Hp 05 Maj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
HP
Modeli
ElitePad
Tablet peofesional HP Elitepade G900, sistem
Operativ Windows 10, se bashku me kasen, karikuesin origiinal dhe xham mbrojtes te ri (i pa vendosur). Tableti ka nevoje per reset baterie pasi nuk eshte perdorur per kohe shume gjate dhe nuk mban bateria, fiket sapo e heq mga priza. Perdorur 3/4 here max.
Shiter ose nderrohet me iPad ose tablet tjeter Android. (+/- diferencat).
Leaflet
Në fillim