HP ElitePad 900 G1 - 10.1" - 2G RAM 64G SSD Win 10

150 EUR

Shitet nga: klodi 17 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
HP
Modeli
ElitePad
Shitet tablet HP ElitePad 900 G1 - 10.1" - Atom Z2760 - Windows 10 Pro - 2 GB RAM - 64 GB SSD. Tableti eshte i pershtatshem per perdorim personal si dhe per zyre.

https://www.cnet.com/products/hp-elitepad-900-g1-10-1-atom-z2760-windows-8-pro-32-bit-2-gb-ram-64-gb-ssd-series/specs/

http://www.dailymotion.com/video/x2v1zs9
Leaflet
Në fillim