Tablet Pc

300 LEK

Shitet nga: Andi 17 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
HP
Modeli
ElitePad
Eshte super përdoret per pune dhe e mban ate kudo me vete. Ai eshte me bateri ka karikues prej Samsung.
Andi
Leaflet
Në fillim