Tablet Dell Pro 8.1" -Windows 8.1

110 EUR

Shitet nga: Elvis 30 Gush 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Dell
Modeli
Venue
Tablet Dell Pro 8.1"
Versioni -Windows 8.1
Ram 1gb
Memorie 20 gb
Bateri (3 ore duke punuar)
Gjendja 10/10
Cover me tastiere
I Pershtatshem per pune me Microsoft Office dhe te tjera .
Leaflet
Në fillim