Ps3

150 000 LEK

Shitet nga: Ps3 21 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Dell
Modeli
Venue
Shitet ps3 me 1 leve me cip me 5 lojra dhe eshte ne gjendje te mire.
Leaflet
Në fillim