Dell Venue 8.1" Tablet

120 EUR

Shitet nga: Elvis 24 Gush 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Dell
Modeli
Venue
Dell Venue 8.1" Tablet

Memorie 16 GB
Windows 8.1
Kamera perpara 1.2MP
Kamera e pasme 5 MP
Bateria : 4830mAh ( Mban 3 ore duke punuar )
Ne gjendje perfekte 10/10
Ka dhe cover me tastier.
Leaflet
Në fillim