Apple Ipad 3 32gb

80 EUR

Shitet nga: Nori Dje 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad
Shes Ipad 3 32gb me Sim Card ne gjendje shume te mire pune dhe estetike !! GJENDJA 10/10!! Per me shume info kontaktoni ne WhatsApp!! Nuk nderrohet ..Cmimi i diskutueshem.
Në fillim