Apple IPAD Mini A1432

180 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 18 Jan 18:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
IBOX USB HUB 4 PORT 3.0 1 200 LEK
Gaming Pc i Ri  ( Oferte e Limituar ) 600 EUR
Mouse gaming Bloody P93 RGB 3 000 LEK
CPU AMD RYZEN 5 3600X BOX New 249 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
🔥🔥🔥 Oferte nga Planet-Computers - Albania 😊
Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi! 👇

🔶 Ipad mini A1432
🔶 Ekran: 7.9”
🔶 CPU: Dual Core 1.0 Ghz
🔶 Kamera: 5 MP, 1.2 MP
🔶 RAM: 512 GB
🔶 Memory: 16 GB

Cmimi: 180 €

🚕 Transport ne gjithe Shqiperine! 🚕
Per me shume info kontaktoni ne
☎ 0684019189 / 0689032925
🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)👍👍
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
  Online
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Msi Nvidia GT1030 2GB gddr5 109 EUR
Seagate Expansion 1TB External Hard Drive 6 990 LEK
Printer Xerox Phaser 3020 8 900 LEK
Apple Macbook Pro 15" 499 EUR
Në fillim