IPAD PRO 12.9 -2020 - 128GB -4G LTE (NEW BOX)

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES 23 Jan 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
HP PAVILION TS 11 TOUCHSCREEN  OKAZION 165 EURO 0 LEK
ASUS ZENBOOK U433F (SI I RI) i7G8\16\500SD\2GB R&R 0 LEK
LENOVO X1 CARBON G7 i7G8\16\500SSD\4K  R&R 0 LEK
PACKARD BELL EASYNOTE OKAZION R&R 20 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad Pro
IPAD PRO 12.9 2020 - 128GB-4G LTE

KEYBOARD WITH TOUCH 2020 - 390 EURO USED
QUERTY ( NEW BOX)


Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
Në fillim