IPAD AIR 4 2020 (NEW BOX) ''TEK NE GJITHCKA GJEN''

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES 23 Jan 23:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad Pro
IPAD AIR 4 2020 (NEW BOX) ''TEK NE GJITHCKA GJEN'


Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
XIAOMI NINEBOT BLACK & WHITE  SASI E LIMITUAR! 36 000 LEK
SONY EXPERIA M4 ''PERFEKTE'''  OKAZION 12000 LEK 0 LEK
TV LG LED 32LJ500U (NEW BOX)  (NEW BOX)  25000 LEK 0 LEK
ASUS VIVO BOOK X550CC TOUCHSCREN i7\8\500\2GBGT720 0 LEK
Në fillim