APPLE IPAD AIR 3 10.5 64GB 4G-LTE R&R COMPUTER

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
LENOVO M70E 2.6DC\2\160HD 60 EUR
XBOX ONE X - 1TB - SI I RI   - FORCA-HORIZONT 3 0 LEK
IMAC 21.5 2017  i5G7\16\500SSD\IRIS  R&R SUPER OKA 850 EUR
STIK GOPRO 3-4-5-6 etj  1M   SASI E LIMITUAR 1500L 1 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad Air
MEM 64GB- WIFI-4G LTE
MGJYRA SPACE GRAY
COVER DHURATE


Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
PLAYSTATION 4 SLIM 1TB (NEW BOX) SASI E LIMITUAR 0 LEK
HP ZBOOK STUDIO G5 i7G8/16/500SSD/4GB (I RI) R&R 0 LEK
DELL LATITUDE E7450 i5G5\8\250SSD\8GB SUPER OKAZIO 250 EUR
😁 iPhone 8 -64GB  (I RI)  GOLD & BLACK & BARDHE 550 EUR
Në fillim