IPAD 6 (2018) 32Gb Me SIM (POSTA FALAS)

32 000 LEK

Shitet nga: EDI PHONES 19 Korr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 6
IPAD Gen 6 32Gb Me sim Gjendja 10/10 SHOQEROHET ME KARIKUES & Kufje GARANCIA 3 MUAJ.

TRANSPORTI FALAS 24-48 ORE BRENDA TIRANES 2-3 ORE PAGESA BEHET KUR E MERR PRODUKTIN NE DORE

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3 Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
CEL 0685606609
EDI PHONES
0684370000
Leaflet
Në fillim