iPad 4.16gb ne gjendje shume te mire.me kartesim

35 000 LEK

Shitet nga: Bledi 24 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 200 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 4
Ipad 16gb. Ka dhe tastier me bluetooth
Leaflet
Në fillim