Shitet iPad 2 | 32 GB ne gjendje perfekte + kase

110 LEK

125 LEK

Shitet nga: A.Xh 20 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 2
Shitet iPad 2 32GB i zi. iPad vjen bashke me kase dhe karikues. Ios 9.3.6 (shumica e aplikacioneve jane ende compatible)
Perfekt per te lexuar, luajtur ose edukuar femijet.
Leaflet
Në fillim