Shes Ipad 2 32 gb me karte SIM

110 EUR

Shitet nga: Darien 15 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 2
Ipad nuk ka asnje gervishtje, eshte pothuajse i ri. Ka dhe vend per karte SIM, pra mund te perdoret me internet edhe aty ku nuk ka wi-fi. Cmimi pak i diskutueshem. Ne cmim perfshihet mbulesa mbrojtese me magnet si dhe karikuesi.
Leaflet
Në fillim