IPAD 2 16Gb (me sim) & IPAD 4 32Gb (wifi)

1 LEK

Shitet nga: EDI PHONES 19 Korr 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 2
IPAD 2 16Gb Me sim 130 mij lek
IPAD 4 32Gb wifi -160 mij lek
GJENDJA 10/10 GARANCIA 3 MUAJ.SHOQEROHTE ME KARIKUES,

TRANSPORTI FALAS 24-48 ORE BRENA TIRANES 2-3 ORE PAGASA BEHET KUT E MERR PRODUKTIN NE DORE

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3 Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
EDI PHONES
0684370000
Leaflet
Në fillim