Shitet apple ipad 2 pothuajse i ri me sim card

180 EUR

Shitet nga: Hamdi 29 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad 2
Shitet tablet apple ipad 2 me sim card,gjendja perfekte.16 gb,shitet per arsye mosperdorimi.ka dhe kapakun mbrojtes te sapo blere.
Cmimi 180 euro
Leaflet
Në fillim