Punon dhe si smartphone

70 EUR

80 EUR

Shitet nga: eno 17 Maj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Acer
shitet tablet me sim kart.
punon edhe si smartphone
memorie 16 gb
ram 1.5 gb
70 euro
0697256638
Leaflet
Në fillim