Acer

150 LEK

Shitet nga: Altin 07 Gush 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Acer
Pershendetje shes tablet nga vodafone ne gjendje te mire pune ka edhe tre muaj garanci eshte me karte sim si dhe micro sd me kamera 5 megp para dhe mbrapa versioni i android eshte ne gjuhen shqipe nuk e perdori me ne kane pru dy samsung nga jashte per kete arsy se perdori me
Leaflet
Në fillim