Acer tablet PC

200 EUR

Shitet nga: Mario 18 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Acer
Shitet acer tablet dhe PC,windows 8
Në fillim