TABLET ASUS 16Gb Wifi 7.0inch(TRANSPORTI FALAS)

8 900 LEK

Shitet nga: EDI PHONES 08 Korr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
ASUS
Modeli
ZenPad
TABLET ASUS 16Gb 1Gb Wifi (te ardhur nga jashte) Gjendja 10/10 shoqerohet me karikues,Garancia 3 muaj

TRANSPORTI FALAS 24-48 ORE BRENA TIRANES 2-3 ORE PAGASA BEHET KUT E MERR PRODUKTIN NE DORE

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3 Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
EDI PHONES
0684370000
Leaflet
Në fillim