Asus tablet edhe laptop

100 EUR

150 EUR

Shitet nga: Ermal 23 Qer 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
ASUS
Modeli
ZenPad
Asus tablet shoqerohet me cante edhe karikuese ka vend per kart memorja te madhe edhe te vogel dhe 2 vende per usb ... Hard disk 27 gb...
Leaflet
Në fillim