Shitet Tablet Asus

200 LEK

Shitet nga: Tcs albania 09 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
ASUS
Shitet Tablet Asus , Modeli Asus TF 101 me parametra shume te mira dhe shum i mbajtur nga gjendja fizike.
Tcs albania
0665967892
Leaflet
Në fillim