Shitet Tablet ASUS FONEPAD K012

120 LEK

Shitet nga: Alban Shahini 10 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
ASUS
Shits Tablet Asus Fonepad k012. Tableti eshte i mbajtur ne gjendje shum te mir dhe nuk ka asnje shenj demtimi. Tableti shitet per arsye mosperdorimi.

Specifika te tabletit jane:
Dual sim + microsd card deri ne 64GB
Memorie e tabletit eshte 8GB
Kamera primare dhe secondare jan te dyja nga 2MP
Ekrani eshte 7" inch

Per me shum informazioni kontakt ne What's App/Viber nr: +355699136346
Alban Shahini
0699136346
Leaflet
Në fillim