Publikuar: Mar 17 2016 01:02

SUPER LAPTOP OKAZION

LEK

Publikuar: Mar 17 01:02
Shikime: 3
Super Laptop Samsung NoteBook Model: NP370R5E. HDD 500 Giga Rami 4 giga Procesor i3 sistemi i operimit windows 8 origjinal as 1 muaj perdorim asgje shenje perdorimi akull fare me 2 karta grafike amd radein hd 8750m dhe intel hd graphic 3000. Dhe duke u bere share me ramin grafika shkon 3gb ne total. Etj shikojeni vete ne foto.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355666690033

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione