Publikuar: Nën 07 2022 11:14

SHES/NDRROJ!! MSI GAMING RIDER i7Gen10/16/SSD512/1TB/RTX2070

EUR

EUR
Publikuar: Nën 07 11:14
Shikime: 90
MUNDESI NDRRIMI + diferencen nga ana juaj

GAMING DHE GRAFIK DESIGNER: 🔥🚀 💻
- MSI Gaming Laptop GE75 Rider 2021
• Display IPS FHD 17.3 Inch 144Hz
• INTEL CORE i7-10750H (10th Gen.)
• 16GB RAM DDR4
• SSD 512GB
• HDD 1TB
• GeForce RTX 2070 8GB
• SteelSeries RGB Backlight Tastiera me ngjyra.
• Windows 11 x64 (origjinal)

- Çmimi: sot 750€ (Blere 1600$+)
- Kontakt: 069 40 10 683
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
90
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694010683

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione