Publikuar: Sht 09 2023 01:14

SUPER OFERTE Shes Laptop MSI GE66 DRAGONSHIELD 11UE i Ri

EUR

EUR
Publikuar: Sht 09 01:14
Shikime: 10
Shes Laptop MSI GE66 DRAGONSHIELD 11UE i Ri ne kuti me te gjith aksesoret e vet, i paperdorur. I sapoardhur nga Usa. Esht model i vecante, Edicion i Limituar nga Msi. Esht shume i fuqishem si per gaming si per pune te tjera. Ka keto parametra:
Ekran FullHd 15.6 inc 144hz
Processor Intel Core i7-11800H
Karte Grafike Rtx 3060 6gb
16gb Ram Ddr4
512gb Ssd
Windows 10 64-bit

Ne kuti perfshihet laptopi, karikuesi dhe aksesore te tjere ekstra, si psh Mouse, tapet mous te gjitha te personalizuara nga Msi per edicionin special.Cel 0697858126 Cmimi SUPER OFERTE 1000 EURO
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697858126

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione