Publikuar: Gush 11 2023 07:59

Okazion!!! Laptop për vetëm 50 euro

EUR

Publikuar: Gush 11 07:59
Shikime: 1
Zgjith laptopin tend me cmim te pergjysmuar. Laptopet shoqerohem me karikues origjinale dhe jane pa bateri.
Mund te perdoren per zyra, per biznese, per shkolla etj.
Laptopi jepem me garanci dhe asistence teknike edhe mbas mbarimit te garancise. Per me teper info kontaktoni ne nr.
cel: 0674695324
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 192 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione