Publikuar: Maj 23 2022 01:23

Schenker XMG A507(Gaming/Editing)

EUR

Publikuar: Maj 23 01:23
Shikime: 1
Shes Scherker XMG A507 ne gjendje rregullt dhe me performance te larte.Eshte perfekt per punet si video editim,Gaming dhe Menagjim ne Bisnes.
Specifikat:
OS:Windoes 10 PRO(Aktevizuar)
CPU:Intel core I7-7700HQ
GPU:Nvidia Geforce GTX 1050 (mobile)
RAM:Scherker Sport 16GB DDR4 2400Mhz
SSD:Samsung 860 EVO 500GB
Display: FULL HD 1080p 60hz
Battery: ~ 4h
Keyboard RGB Parcial
IO:USB 3.0,USB type C 3.1,2 Mini Display Port, Audio jack,USB 2.0
Wifi 2.4/5Ghz,Bluetooth,Fingerprint,
Produkti vjen te formatizuar dhe jane instaluar aplikacion dhe driverat e nevojitur si:
Office 2019,Geforce Experince,Control center etj

Tags//
Gaming,Editing,Render,HP,Asus,MSI,Schenker,Dell,Laptop,PC,intel,GTX,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349455026

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione