Publikuar: Gush 06 2022 12:08

Pergkues Zeri

EUR

Publikuar: Gush 06 12:08
Shikime: 314
Pergjues zeri

Përshkrim:

Ky produkt ju lejon të dëgjoni saktësisht se çfarë po ndodh kur ju nuk jeni në shtëpi, zyrë, biznes, apo kudo që keni nevojë për siguri të fshehtë,kjo paisje ka dy menyra aktivizimi, auto thirje ne numrin tuaj (kur zbulon qe ka biseda e tinguj per rreth) dhe kur doni ju te pergjoni rreth e perqark vendit ku vendoset paisja.
Mjafton te vendosni nje kartë sim brenda paisjes , e ta programoni me numrin tuaj, dhe eshte gati per pergjim sa here te doni ju.
Mund ta fshihni-vendosni ku do, ne dhome gjumi, ne kuzhine, ne makine, ne zyre, e kudo tjeter, vetem sigurohuni që të vendosni atë në mjedis me sinjal GSM (GSM jane te njejtat vale qe do dhe telefoni celular)
Aktivizohet ne 2 menyra-funksione:
1- bejini thirrje paisjes ju, ne cdo moment qe deshironi, dhe menjëherë mund të dëgjoni bisedat rreth 5-7 metra rreth e perqark paisjes.
2- paisja ju ben tel automatikisht ne numrin tuaj, kur degjon biseda rreth e per qark saj.
-funksionet thirrje – dhe autothirje
-e vogel dhe e thjesht per tu fshehur
-opsion auto telefonues
-material plastik
-ngjyra e zeze
-frekuenca GSM (900MHz, 1800MHz, 1900MHz)
-rezja e mikrofonit 5-10metra
Kutia permban:
1 x paisje sigurie
1x USB kabulli karikimit
1x manuali perdorimit
Transporti falas
Viber Whatsap
+38344455503

Qmimi:50€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
314
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344455503

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione