Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 09:40

🔷LENOVO THINKPAD T15P GEN 2🔷 i7G11/32/1TB SSD/GTX1650 R&R

Publikuar: Sht 26 09:40
Shikime: 2
🔷Cpu i7-11850H 2.50 GHZ Turbo 4.80 GHZ
🔷Ram 32 GB DDR4
🔷SSD 1 TB NVME
🔷Intel (R) UHD Graphics
🔷GTX 1650 with Max-Q Design 4 GB Dedicated
🔷SCR 15.6” 3840 -2160 4K
🔹Bateria : 5-6 Ore
🔷Canta 🎁
🔹Garancia : 12 Muaj

👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422


🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione