Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 07 2023 10:26

LENOVO THINKPAD T15G GEN 2 (NEW) i7G11/16/500SSD/RTX3080

Publikuar: Maj 07 10:26
Shikime: 1
CPU i7 11800H 2.3 GHZ TURBO 3.6 GHZ OCTA /CORE
MEM 16GB DDR4 3200 MHZ
SSD 500 NVME
GPU RTX3070 8GB DEDIKUAR MAXQ
SCR 15.6 FULL HD IPS ANTI GLARE
WEBCAMERA - HDMI - TYPE-A- FINGER PRINTE ETJ
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 11 PRO LICENSUAR

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë!

✨✨ 🤗🤗 MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Vetëm me kartë ID. 💳 IUTEVREDIT 😉 👉 UNION BANK, 10% interes Vjetor🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë. 📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://pst.ww.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione