Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 13 2023 03:43

LENOVO THINKBOOK 14 G2 (NEW) RYZEN 5/16/250SSD/8GB R&R COMPU

Publikuar: Sht 13 03:43
Shikime: 4
CPU - RYZEN 5 4500U
MEM - 16GB DDR4 3200 MHZ
SSD - 250GB NVME
SCR - 14 INCH FHD IPS ANTI GLARE 1920-1080
WEBCAMERA - USB 3.2 - ETHERNET - HDMI -KEYBOARD LED ETJ
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 PRO

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë!

✨✨ 🤗🤗 MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉 Vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉 UNION BANK, 10% interes 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë. 📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione