Publikuar: Qer 04 2023 11:26

LENOVO T440s

EUR

Publikuar: Qer 04 11:26
Shikime: 18
Lenovo ThinkPad T440S
Brand: Lenovo
Product Line: ThinkPad
Model: T440S
CPU:Intel Core i7 (4 Gen)
RAM: 8 GB
SSD : 256 GB
Ky laptop është krijuar për të përmbushur nevojat tuaja profesionale dhe personale me një performancë të jashtëzakonshme dhe një dizajn tërheqës. Me një ekran të madh 14-inçesh, ju do të përjetoni një përvojë vizuale të qartë dhe të përshtatshme për punën tuaj. Kjo pajisje ka një dizajn tërheqës dhe të lehtë, e cila është e lehtë për t'u transportuar kudo që shkoni. Lenovo ThinkPad T440s gjithashtu ka një gamë të gjerë të portave për të lidhur pajisje të ndryshme dhe për të zgjeruar mundësitë e tij. Një prej veçorive më të rëndësishme të këtij laptopi është siguria e tij e lartë, e cila përfshin një letër të posaçme të njohur si tastierë e sigurt. Me këtë tastierë, mund të shkruani dhe të kriptoni të dhënat e ndjeshme në mënyrë të sigurtë. Në këtë mënyrë, Lenovo ThinkPad T440s mbetet një zgjedhje e sigurtë për të mbajtur të dhënat tuaja të ndjeshme në siguri. Blejini tani dhe përjetoni një përvojë të jashtëzakonshme teknologjike me Lenovo ThinkPad T440s!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione