Publikuar: Jan 18 2023 12:59

Laptop vitrine Core i 5-6300 gen 6 | Ram 16Gb | Ssd 256 Gb

EUR

Publikuar: Jan 18 12:59
Shikime: 3
👑👑 Mbreti i laptopeve mberiti ! 👑👑
Nga 1400 euro i ri, tek ne e gjen produkt vitrine 299 euro.
Super OKAZION - Produkt i garantuar per te punuar mbi 15 vite.
Gjendja fizike 10 pike nga 10 te mundeshme
Nuk ka shenja perdorimi ,gervishtje ,krisje etj . . . * si i ri *
Full GRAD A i certifikuar nga Auditi Gjerman.
ThinkPad L560 BIG e fokusuar në performancë
1- Shpejtesi ekstreme.
2- Rezistencë ndaj oreve të gjata në punë.
3- Dimensjon i madh per te mundesuar pune te rehatshme.
Falë kapakut të tij të përforcuar me *fibër karboni* dhe trupit me magnez, ThinkPad L560 mund të përballojë shumë përdorime.
Bigger Faster Stronger ( i madh, i shpejte, i fuqishem )
Specifikat teknike !
🛒 Lenovo Thinkpad L560 Profesional
☑ CPU: Intel Core i5 6300U 2X QUAD CORE 2,4GHZ
☑ Memory: RAM 16GB DDR4
☑ Hard Drive: SSD 256 GB
☑ Optical: None
☑ Screen: 15.6 inch LCD HD
☑ Video Card: INTEL SKYLAKE HD 520 8.2 GB SHARE
☑ USB 3.1 Ports: 3
☑ Ethernet: 10/100/1000 Mbps, Gigabit
☑ Wireless: Intel Dual Band Wireless-AC 8260
☑ Display Outputs: 1 VGA 1 Mini Display Port
☑ Sim Card Reader: 1
☑ Fingerprint Reader: None
☑ SD Card Reader: Yes
☑ Webcam: Yes
☑ Tastjere e madhe numerike
☑ Operating System: Windows 10 bios license key OEM
☑ Battery: Bateri ne gjendje ekselente
☑ Perfshin : Laptop, Karikues, Bateri
🇩🇪 IMPORTUAR NGA GERMANY
📜 - GARANCIA 6 MUAJ
🛠 ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ.
📃 - Cdo produkt shoqerohet me fature te regullt TVSH
🚛👍 TRANSPORT ne te gjithe SHQIPRINE BRENDA 24 OREVE EKSPRES 👍
Na ndiqni ne mediat sociale
https://www.facebook.com/PCCService/
https://www.instagram.com/pccserviceal/
WEBSITI JONE www.kapidani.com
🏠 Adresa rruga e Dibres 150 merta prane Medresese
☎️ Nr kontakti 0692040300
#pc #monitor #compute #laptop #printer #scaner #monitore #hp #gaming #mouse #service #keyboard #graphic #service_computer #service_laptop #ssd #ram #hdd #processor #software #hardware #professional #IT #best
#pccservice #workstation
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione