Publikuar: Qer 01 2023 10:41

Laptop Lenovo ThinkPad

LEK

Publikuar: Qer 01 10:41
Shikime: 47
Laptop Lenovo Think pad L460 ne gjendje shum te mir .

➡️ Cpu : Intel Core i3 6100U 2.30 Ghz (6th generation)
➡️ Gpu - Intel Hd Graphics 520
➡️ Ram - 8 Gb
➡️ Ssd - 128 Gb
➡️ Display - 14.1 inch HD Display
➡️ 3 Usb ports 3.0 / Vga / SD CARD READER
➡️ BATERIA - 3 Ore
➡️ OS - Windows 10 Ultimate 64 bit
Shoqerohet bashk me karikuesin.

Per me shum info kontaktoni ne
Nr e tel dhe What's Up 0692922040 .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
47
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692922040

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione