Publikuar: Qer 13 2023 07:53

Super gjendje HP ELITEBOOK g5 okazion

EUR

EUR
Publikuar: Qer 13 07:53
Shikime: 2
Laptopi super gjendje i holle dhe i lehte. I pari per pune te renda. Super gjendje shitet per super cmim.
Model: 830 G5
CPU: Intel(R) Core(TM) i5- 7300U (7th Gen) /2.60GHz
RAM: 8 GB
SSD: 256 GB
Diagonal Size : 13.3 Inch
10/10
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione