Publikuar: Sht 23 2023 02:42

Okazion deri ne fund muajit

EUR

EUR
Publikuar: Sht 23 02:42
Shikime: 87
Shitet hp folio 1040 g2 version me premium bussines super i leht konkurenti i vetem i apple ne macbook air , total alumin! 14.1 inch hd
Ky laptop para 4 vjetve ka kushtuar 2350 euro si ne fotot me posht! Ne super gjendje vjen me cpu
Cori i5-gjenerat 5 2.9 ghz 4cpu per cdo loj apo profram
8 giga ram
Ssd intel 180 giga
Bateri rreth 4 ore
Tastetjer me ndricim super llukzos dhe i leht per kudo !!! Zyre shkoll, tavolin tregon prezenc! Cmim fikz 200 euro whatsapp ju lutem per cdo pyetje 0683804778
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
87
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683804778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione