Publikuar: Sht 23 2023 02:42

Laptop hp 17.3" super i shpejt okazion kete jav!

EUR

EUR
Publikuar: Sht 23 02:42
Shikime: 41
Super laptop , shum estetik version llukzos elite! Hp probook 4730s me i madh we ekziston ekran 17,3 polesh led Hd 1600x900!
Bateri mbi 2 ore , 2 karta grafike te dedikuar 1gb dhe intel
Procesor i3-2310 dual core super preciz
8 giga ram mese te nevojshme per 90% te programeve
Super ssd 160 giga intel 10 here me e shpejt se cdo hardisk
Bluetooth , dvd camer hd , etj karikues origjinal cmim 180 euro vetem whatsapp ju lutem 0683804778 per cdo pyetje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
41
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683804778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione