Publikuar: Jan 09 2020 07:17

Gaming Laptop - HP ZBook 15 G2 (Nga Gjermania)

EUR

Publikuar: Jan 09 07:17
Shikime: 2
Shitet apo ndërrohet laptopi gaming i ri i ardhur nga shteti Gjerman, përdorur vetëm 3 muaj. Ky laptop ka një defekt të vogël se nuk e mban baterinë shumë, duhet të ndërrohet. Përveç baterisë laptopi nuk ka asnjë defekt, dhe mund të punohet apo të zhvillohet gaming. Ky laptop i suporton lojrat si: Fortnite, CS:GO, Warframe, PUBG, Apex Legends dhe po ashtu programe si Autocad, Autodesk, Unreal Engine, Unity, Visual Studio, etj.

Performancat:

Ekrani: 15.6-inch QHD+ display (3200×1800 resolution, anti-glare surface, IPS panel)

Procesori: Intel Core i7-4910MQ quad-core processor (2.9GHz, up to 3.9GHz Turbo Boost, 8MB cache, 47W TDP)

RAM: 32GB DDR3 RAM

Hard-Disk (HDD): 500GB

Kartela Grafike: NVIDIA Quadro K1100M 2GB

Tastiera: White-LED, Extra circle mouse

Touchpad: Enable-Disable Sensor with double-tap.

Kamera: Integrated HD webcam

Adapteri: 230W, CE

Për më shumë informata dhe marrveshje kontaktoni në +38349813230

ndrrohet
ndrrim
ndërrim
gaming
laptop
llaptop
pc
fortnite
csgo
pubg
apex
autocad
workstation
office
loja
lojra
kompjuter
computer
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione