Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 03:11

Super Okazion laptop Hp Probook 445 G8 i ri per vetem 499€

EUR

Publikuar: Sht 28 03:11
Shikime: 11
Hp ProBook 445 G8 AMD Ryzen 5 (2022)
Nga 849€ per vetem 499€
Sasi e limituar!

-16GB DDR4-3200 MHz
-256GB SSD NVME
-14" ( FHD ) IPS

Operating system:
Windows 11 Pro

Processor:
AMD Ryzen™ 5 5600U (2.3 GHz base clock, up to 4.2 GHz maz boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores)[6,7]

Memory:
16 GB DDR4-3200 MHz RAM

Internal Storage:
256 GB PCIe® NVMe™ SSD

Display:
35.6 cm (14") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC

Graphics (integrated):
AMD Radeon™ Graphic
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione