Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 25 2023 12:03

Okazion! HP EliteBook x360 1040 G8 i7 11th Gen, Touch Screen

EUR

EUR
Publikuar: Sht 25 12:03
Shikime: 3
Okazion! Sasi e limituar

Cmimi: Nga 1999€ per vetem 950€

NEW 2022 HP EliteBook x360 1040 G8 Notebook Bussines 14", touch screen FHD, Windows 11 Pro, Intel® Core™ i7 11th Gen, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris® Xe Graphics.

Windows 11 Pro
* 11th Generation Intel® Core™ i7 processor
* 16 GB memory; 256 GB NVMe SSD
* 14" FHD (1920x1080) Touchscreen display
* Intel® Iris® Xe Graphics

Processor
Intel® Core™ i7-1165G7 (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores)
Memory

Memory
16 GB LPDDR4x-4266 MHz RAM (onboard)

Internal Storage
256 GB PCIe® NVMe™ SSD

Graphics
Integrated,
Intel® Iris® Xᵉ Graphic

Display
Touchscreen
14" diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, anti-glare, 400 nits, 72% NTSC

Connectivity and communications
Ports

2 Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 headphone/microphone combo
1 HDMI 2.0[40]

Wireless
Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5 combo, non-vPro®
Wireless Note
MU-MIMO and Miracast support.

Multimedia and input devices
Audio
Audio by Bang & Olufsen, 4 Premium stereo speakers, 2 user-facing multi array microphones and two world-facing microphones

Keyboard
HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard
Pointing device
Clickpad with multi-touch gesture support

Battery and power
65 W USB Type-C™ adapter[34]
Battery type
HP Long Life 4-cell, 78.5 Wh Li-ion polymer
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione