Dell Precision 5540

2 300 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Flavio 22 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhuesi
Dell
Shitet Dell Precision 5540:

Core i9-9980HK @ 2.40 GHz 5 GHz Turbo Boost
64GB RAM
GPU Intel UHD 630 + Quadro T2000 4GB
Ekran IPS 4K-QHD Touchscreen 15.6"
1TB SSD

Ideal per arkitekte, inxhiniere 3D dhe video editor, ekran me 100% Adobe sRBG color gamut.

WhatsApp : +33753064062

Kontaktoni ne WhatsApp para 23 Shtatorit pasi jam jashte shtetit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione